Usługa dostępna w ofercie Spółdzielni Telekomunikacyjnej OST wyłącznie na aktywnym łączu internetowym od OST.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów OST wzbogaciła dotychczasową ofertę o nową usługę Telewizji Cyfrowej. Dzięki cyfrowej technologii nawet na zwykłym telewizorze obraz staje się ostrzejszy, kolory żywsze, a dźwięk bardziej krystaliczny.

Spółdzielnia udostępnia swoim Klientom nowoczesną platformę multimedialną dzięki której każdy korzystający z usługi Telewizji Cyfrowej WIST TV odczuwa pełną swobodę w tym co, kiedy i w jaki sposób ogląda. Różnicą pomiędzy tradycyjną telewizją a naszą Telewizją Cyfrową WIST TV jest szereg dodatkowych usług opartych na cyfrowej transmisji danych zwiększających komfort oglądania telewizji oraz nowe możliwości dostępu do materiałów filmowych i programów telewizyjnych.

Oprócz bogatej oferty kanałów telewizyjnych w cyfrowej jakości obrazu i dźwięku, dodatkowo oferujemy nowe funkcje telewizyjne, które w łatwy i wygodny sposób można wykorzystać na odbiorniku telewizyjnym m. in. zatrzymywanie i przewijanie oglądanego programu w dowolnym momencie, nagrywanie wybranych programów telewizyjnych niezależnie od aktualnie oglądanego programu, przewodnik po programach, blokadę rodzicielską, domową wypożyczalnię filmów.

UWAGA! Usługa dostępna w wybranych lokalizacjach.


Aktywacja usługi TV – 400 zł za każdy odbiornik. Umowa na czas nieokreślony z miesięcznym wypowiedzeniem.
Usługa MULTIROOM – abonament 10 zł miesięcznie za każdy dodatkowy odbiornik.

 


Pakiet EKONOMICZNY 
18 zł
46 kanałów (26 HD)

Pakiet RODZINNY 
48 zł
84 kanałów (57 HD)

Pakiet BOGATY 
68 zł
128 kanały (83 HD)


Pakiet REPUBLIKA 
5 zł
1 kanał

Pakiet HBO 
23 zł
3 kanały

Pakiet CANAL+ PRESTIGE 
od 49 zł 
8 kanałów

Pakiet CANAL+ SELECT 
od 42 zł
6 kanałów

Cennik usług IPTV obowiązujący od 1 grudnia 2022 roku

Regulamin usługi IPTV