Usługa dostępna w ofercie Spółdzielni Telekomunikacyjnej OST wyłącznie na aktywnym łączu internetowym od OST.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów OST wzbogaciła dotychczasową ofertę o nową usługę Telewizji Cyfrowej. Dzięki cyfrowej technologii nawet na zwykłym telewizorze obraz staje się ostrzejszy, kolory żywsze, a dźwięk bardziej krystaliczny.

Spółdzielnia udostępnia swoim Klientom nowoczesną platformę multimedialną dzięki której każdy korzystający z usługi Telewizji Cyfrowej WIST TV odczuwa pełną swobodę w tym co, kiedy i w jaki sposób ogląda. Różnicą pomiędzy tradycyjną telewizją a naszą Telewizją Cyfrową WIST TV jest szereg dodatkowych usług opartych na cyfrowej transmisji danych zwiększających komfort oglądania telewizji oraz nowe możliwości dostępu do materiałów filmowych i programów telewizyjnych.

Oprócz bogatej oferty kanałów telewizyjnych w cyfrowej jakości obrazu i dźwięku, dodatkowo oferujemy nowe funkcje telewizyjne, które w łatwy i wygodny sposób można wykorzystać na odbiorniku telewizyjnym m. in. zatrzymywanie i przewijanie oglądanego programu w dowolnym momencie, nagrywanie wybranych programów telewizyjnych niezależnie od aktualnie oglądanego programu, przewodnik po programach, blokadę rodzicielską, domową wypożyczalnię filmów.

UWAGA! Usługa dostępna w wybranych lokalizacjach.


Aktywacja usługi TV – 400 zł za każdy odbiornik. Umowa na czas nieokreślony z miesięcznym wypowiedzeniem.
Usługa MULTIROOM – abonament 10 zł miesięcznie za każdy dodatkowy odbiornik.

 


Lista pakietów telewizyjnych

Pakiet EKONOMICZNY 
18 zł
46 kanałów (26 HD)

Pakiet REPUBLIKA 
5 zł
1 kanał

Pakiet HBO 
23 zł
3 kanały

Pakiet RODZINNY 
48 zł
84 kanałów (57 HD)

Pakiet BOGATY 
68 zł
128 kanały (83 HD)

Pakiet CANAL+ PRESTIGE 
od 49 zł 
8 kanałów

Pakiet CANAL+ SELECT 
od 42 zł
6 kanałów

Cennik usług IPTV obowiązujący od 1 grudnia 2022 roku

Regulamin usługi IPTV