Pakiet RODZINNY     48 zł / miesiąc

84 kanałów

57 kanałów HD

TVP 1 HD

TVP 1 HD – Program Pierwszy Telewizji Polskiej nadawany w jakości HD, potocznie zwany Jedynką, polska publiczna stacja telewizyjna, będąca źródłem kultury i informacji dla milionów widzów.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/tvp1hd.png

TVP 2 HD

TVP 2 HD – Program Drugi Telewizji Polskiej nadawany w jakości HD, potocznie Dwójka. Jest kanałem telewizyjnym o bardzo różnorodnym programie. Emituje filmy fabularne i dokumentalne, seriale, programy kulturalne i rozrywkowe.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/tvp2hd.png

TVP Rzeszów

TVP Rzeszów w nowej odsłonie w nowej TVP Regionalnej od 1 września! To oznacza cztery i pół godzinny własnych premierowych programów informacyjnych i publicystycznych, a dodatkowo dwie i pół godziny wspólnych produkcji z innymi ośrodkami TVP.
W dni powszednie TVP Rzeszów można oglądać w godzinach 7:30-8:00, 15:00-16:00, 17:30-19:00, 20:00-21:00 i 22:00-22:30. W weekendy: 10:00-11.00, 15:00 -16:00, 17:30-19:00, 20:00-21:00 i 22:00-23:00 . Aktualności od 1 września nadawane są o 18.30, 20.00 i 22.00.  Pozostałą część nowej ramówki TVP Rzeszów wypełniają propozycje w ramach tzw. pasma wspólnego.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/tvp3_rzeszow_podst.jpg

POLSAT HD

Polsat HD – pierwsza komercyjna telewizja w Polsce. Oferuje najwyższej jakości rozrywkę w rozdzielczości HD: seriale, zagraniczne hity filmowe, sport na światowym poziomie, programy z udziałem gwiazd oraz wydarzenia muzyczne i wielkie koncerty gwiazd estrady.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/polsat_hd9401.jpg

TVN HD

TVN HD – polska komercyjna stacja telewizyjna. Ogólnotematyczny program nadawany w standardzie HD. Wysokiej klasy filmy, popularne seriale, rzetelne i obiektywne informacje, publicystyka, sport, profesjonalnie przygotowane teleturnieje oraz programy muzyczne i satyryczne to wizytówka TVN-u.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/tvn_hd.png

TVP Info HD

TVP Info HD – samodzielny, całodobowy kanał informacyjny.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/tvp_info_hd.png

TVN24 HD

TVN24 HD – telewizja informacyjna, nadająca serwisy informacyjne zawierające najświeższe informacje z kraju i ze świata.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/tvn_24_hd_logo[1].png

Polsat News HD

Polsat News HD – kanał informacyjno-publicystyczny Grupy Polsat.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/polsat_news_hd4615.png

Telewizja WP HD

Telewizja WP HD to kanał o profilu ogólnotematycznym, którego najważniejszymi filarami są publicystyka, informacje, lifestyle oraz seriale fabularne i dokumentalne. 

https://ostnet.pl/pakietytv/img/wp_hd8841.png

STOPKLATKA

STOPKLATKA to kanał filmowy. Na jego antenie każdy widz znajdzie coś dla siebie. Kanał prezentuje szeroki wybór kina zagranicznego i polskiego: najlepsze komedie, wciągające thrillery, kultowe seriale, poruszające dokumenty, klasyczne westerny, trzymające w napięciu kryminały, kino kostiumowe i wielkie filmowe widowiska.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/stopklatka453.jpg

TVN7 HD

TVN 7 HD (tzw. Siódemka) – kanał telewizyjny należący do Grupy TVN o profilu rozrywkowo-filmowym. Stacja nadaje głównie telenowele, seriale, filmy fabularne, programy interaktywne i rozrywkowe. Możliwość oglądania kanału w standardzie HD.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/tvn_79677.jpg

TV 4 HD

TV 4 HD – kanał emitujący filmy i seriale, programy rozrywkowe, kulturalne oraz programy interaktywne, a także transmituje wydarzenia sportowe m.in.: mecze siatkarskiej Plus Ligi, mecze piłki ręcznej, relacje z Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata WRC.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/tv_4_hd.jpg

TV Puls HD

TV Puls HD – kanał dla całej rodziny, bajki filmy i seriale, programy dokumentalne każdy znajdzie coś dla siebie.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/tv puls hd.png

TVP Kultura

TVP Kultura – kanał tematyczny TVP, poświęcony tematyce kulturalne. Kanał emituje programy o literaturze, teatrze, filmie, muzyce i tzw. “kulturze korzeni” (folklor, itp.). Prezentuje też dorobek kultury offowej.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/02_tvp_kultura_rgb.jpg.jpg

TVP Historia

TVP Historia – kanał o tematyce historycznej TVP. Oparty jest przede wszystkim na produkcji własnych programów oraz zasobach archiwalnych TVP.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/tvp_historia.png

TVP Polonia

TVP Polonia – kanał Telewizji Polskiej skierowany w głównej mierze do Polaków mieszkających za granicą. Korzysta z bogatego archiwum TVP oferując filmy fabularne, seriale, dokumenty ale i także źródłem bieżących informacji z kraju dla Polonii retransmitując programy informacyjne (Wiadomości, Teleexpress)

https://ostnet.pl/pakietytv/img/tvp_polonia.png

TV Trwam

Telewizja Trwam – polska stacja telewizyjna o charakterze katolicko-społecznym, z siedzibą w Toruniu, należąca do Fundacji Lux Veritatis.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/trwam.png

TVN24 Biznes i Świat HD

TVN Biznes i Świat HD to kanał o profilu informacyjno-ekonomicznym, skierowany głównie do osób zainteresowanych informacjami gospodarczymi z zagranicy.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/tvn24bis.jpg

POLSAT News 2

POLSAT News 2 to nowy kanał publicystyczno-informacyjny z portfolio Telewizji POLSAT, skierowany do widzów zainteresowanych informacjami na temat politycznych i gospodarczych wydarzeń na świecie.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/polsat_news_2.jpg

Nick Jr.

Nick Jr. to kanał dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat na którym można obejrzeć interaktywne, pobudzające wyobraźnię bajki, łączące zabawę z edukacją. Kreskówki które są emitowane na kanale nie tylko bawią, ale również uczą m.in. podstaw języka angielskiego czy wzorów matematycznych. Nick Jr. nadaje w języku polskim 24 godziny na dobę.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/nick_jr.png

Nickelodeon

Nickelodeon – kanał telewizyjny przeznaczony dla dzieci i młodzieży. Kanał w głównej mierze nadaje seriale i bajki własnej produkcji.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/nickelodeon_2023_logo.png

MiniMini+

MiniMini+ – kanał składający się z filmów animowanych, fabularnych seriali i programów edukacyjnych dla dzieci.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/minimini+_hd.jpg

TVP ABC

TVP ABC to kanał dziecięcy Telewizji Polskiej skierowany do najmłodszej widowni w wieku od 3 do 12 lat. W ofercie stacji znajdują się programy i magazyny edukacyjne dla dzieci (m.in. “Dlaczego? Po co? Jak?”, “Lippy & Messy”), teleturnieje muzyczne (“Dźwiękogra”) oraz najpopularniejsze seriale animowane i przygodowe, jak np.: “Miś Uszatek”, “Bolek i Lolek”, “Przygody Koziołka Matołka”, “Smerfy”, “Pszczółka Maja”, “Domisie”, “Stawiam na Tolka Banana”. Dla młodych widzów przygotowano godzinne pasmo “Wieczorynka”, emitowane codziennie między godz. 19.00 a 20.00.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/tvpabc.jpg

TVP Nauka HD

TVP Nauka to kanał o profilu dokumentalnym popularyzujący wiedzę z zakresu nauk ścisłych, przyrodniczych, technicznych, ekologii, medycyny, a także nauk społecznych oraz o ziemi.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/tvp_nauka_hd.jpg

Top Kids HD

Top Kids HD kanał który emituje zrekonstruowane cyfrowo kultowe seriale animowane z lat 80-tych i 90-tych XX wieku.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/top_kids_hd.png

2×2 TV

2×2 TV to kanał dedykowany fanom animacji i gier. Stacja prezentuje najlepsze seriale animowane z całego świata –
zarówno niepokazywane do tej pory nowości, jak i również kultowe seriale, które podbiły serca widzów. Ponadto na widzów
czekają audycje muzyczne oraz poświęcone grom wideo i najnowszym technologiom. Grupą docelową kanału jest młodzież.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/2x2-logo-nowe-samo1.png

Polsat Film HD

Polsat Film HD – kanał tematyczny telewizji Polsat, który jest kanałem o tematyce filmowej. Można na nim zobaczyć wiele produkcji filmowych.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/polsat_film_hd.jpg

Polsat Doku HD

Polsat Doku HD to kanał dla wszystkich widzów poszukujących w telewizji wysokiej jakości interesujących pozycji dokumentalnych. W ramówce znajdą się zarówno propozycje dla widzów ceniących ambitne, nagradzane na festiwalach dokumenty jak i pasjonujące produkcje o charakterze familijnym. Zdecydowana większość oferty Polsat Doku to pozycje premierowe. W kanale zobaczymy programy emitowane w zagranicznych stacjach telewizyjnych m.in. BBC, National Geographic, Discovery, History, Sky Vision, Arte, ZDF a nawet w japońskiej telewizji NHK. Polsat Doku współpracuje także z Against Gravity – dystrybutorem dokumentów, które zyskały uznanie na międzynarodowych festiwalach.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/polsat_doku_hd.jpg

TVP DOKUMENT HD

TVP Dokument HD to kanał dokumentalny dedykowany widzom, którzy chcieliby poszerzać swoje horyzonty. Ramówka zawiera bogatą ofertę programową prezentującą filmy dokumentalne klasy premium, przyrodnicze, podróżnicze, popularnonaukowe, biograficzne, a także reportaże i seriale dokumentalne.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/tvp_dokument.png

Discovery Channel HD

Discovery Channel HD – edukacyjny kanał telewizyjny. Emituje przez 24 godziny dziennie filmy i programy popularnonaukowe, historyczne i przyrodnicze.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/discovery_channel_hd_czarne.jpg

Discovery Science HD

Discovery Science HD – telewizyjny kanał tematyczny nadający filmy dokumentalne i programy popularnonaukowe poświęcone szeroko pojętym naukom ścisłym i przyrodniczym. Na kanale można znaleźć m.in. programy poświęcone sprawom ekologii i środowiska, katastrofom, współczesnej inżynierii, technologii, jak również popularne serie z gatunku popscience.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/discovery_science_hd.jpg

Investigation Discovery HD

Investigation Discovery HD – dokumentalny kanał tematyczny poświęcony policyjnym śledztwom i zbrodniom.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/id_hd5235.jpg

TLC HD

TLC HD – kanał telewizyjny na którego antenie nadawane są filmy dokumentalne, programy popularnonaukowe o podróżach i stylu życia.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/tlc_hd.png

Animal Planet HD

Animal Planet HD – kanał telewizyjny który emituje głównie programy dokumentalne o zwierzętach i przyrodzie.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/animal_planet_11452.png

ale kino+

ale kino+ –  kanał składający się z filmów fabularnych, audycji poświęconych osobom związanym z produkcją filmową oraz filmów dokumentalnych.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/ale_kino+_hd.jpg

HOME TV HD

HOME TV HD to kanał skierowany do widzów zainteresowanych tematyką nieruchomości, aranżacji przestrzeni, ogrodnictwem oraz życiem w domowym zaciszu.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/home_tv_hd644.jpg

Adventure HD

Adventure HD to kanał o profilu dokumentalnym. W ofercie znajduje się szeroki wachlarz programów produkcji polskiej i zagranicznej, głównie są to programy o charakterze przygodowym, a także magazyny podróżnicze.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/adventure_hd.png

Red Carpet TV HD

Red Carpet TV HD to kanał promujący polską i światową kulturę oraz poświęcony promowaniu nowości filmowych, teatralnych, muzycznych i literackich.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/red-carpet-tv-logo.png

TVN Turbo HD

TVN Turbo HD – kanał kierowany dla mężczyzn, emituje programy motoryzacyjne, sportowe oraz dokumentalne realizowane w wysokiej rozdzielczości. Oprócz motoryzacji, poruszanych jest wiele innych męskich tematów takich jak sport, styl życia czy nowinki technologiczne.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/tvnturbohd8650.png

TVP Sport HD

TVP Sport HD – kanał tematyczny Telewizji Polskiej S.A. o charakterze sportowym. Poza transmisjami z bieżących wydarzeń sportowych krajowych i światowych stacja emituje, archiwalne materiały TVP, reportaże oraz filmy dokumentalne.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/tvp sport.jpg

CANAL+ Sport 5 HD

CANAL+ Sport 5 HD – polskojęzyczny program telewizyjny o charakterze sportowym, nadawany przynajmniej 12 godzin na dobę, 7 dni w tygodniu, na który składają się m.in. relacje z wydarzeń sportowych.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/canal+_sport_5_hd4284.jpg

Polsat Sport 1 HD

Polsat Sport 1 HD –  polska stacja telewizyjna o profilu sportowym, należąca do grupy kanałów Telewizji Polsat.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/polsat_sport_1_hd3450.png

Polsat Sport 2 HD

Polsat Sport 2 HD – polska stacja telewizyjna o profilu sportowym, należąca do grupy Polsat. Najważniejsze pozycje w ofercie Polsatu Sport to dyscypliny sportowe takie jak: piłka ręczna, siatkówka, boks, sporty walki i Formuła 1 realizowane w wysokiej rozdzielczości.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/polsat_sport_2_hd.png

Polsat Sport 3 HD

Polsat Sport 3 HD – polska stacja telewizyjna o profilu informacyjno-sportowym, należąca do grupy kanałów telewizji Polsat. W ramówce Polsat Sport 3 HD znajdują się m.in. serwisy informacyjne oraz programy publicystyczne. Głównym punktem programu jest cogodzinny serwis informacyjny, emitowany między 7.00, a 22.00. O 23.00 na antenie kanału pojawia się 15 minutowe „Sportowe podsumowanie dnia”. Ofertę kanału wypełniają transmisje na żywo siatkówki, piłki ręcznej, golfa czy tenisa. Istotnym elementem programu Polsatu Sport 3 HD jest publicystyka sportowa.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/polsat_sport_3_hd.png

Polsat Sport Fighf HD

Polsat Sport Fight HD nadawany jest 7 dni w tygodniu przez co najmniej 18 godzin na dobę. Polsat Sport Fight HD to kanał poświęcony w całości sportom walki. Antenę wypełnią ekscytujące pojedynki stoczone w ringu w trakcie największych gal – do których prawa do transmisji ma Telewizja Polsat – będą to m.in. Polsat Boxing Night, gale boksu zawodowego HBO, TOP Rank, Showtime, Matchroom czy mieszanych sztuk walki spod szyldu KSW, MMA Attack czy FEN.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/polsat_sport_fight_hd7595.jpg

Eurosport 1 HD

Eurosport 1 HD – francuska stacja telewizyjna o profilu sportowym, dająca możliwość oglądania wydarzeń sportowych w jakości HD. Kanał ten oferuje najbogatszą ofertę relacji ze sportów zimowych, w tym ze skoków narciarskich, biegów narciarskich i biathlonu, a także piłki nożnej w postaci relacji z turniejów rozgrywanych pod egidą UEFA i FIFA, retransmisji meczów z europejskich pucharów, a także najwyższej klasy magazynów podsumowujących wydarzenia na europejskich boiskach (Eurogole) i prezentujących wywiady z najlepszymi piłkarzami świata. Eurosport HD to także najlepszy tenis, serie sportów motorowych rangi mistrzowskiej (FIA WTCC, Superbike). Transmisje uzupełnione są nadawanymi przez całą dobę najważniejszymi wiadomościami sportowymi.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/eurosport_1_hd_black.jpg

Eurosport 2 HD

Eurosport 2 HD – francuska stacja telewizyjna należąca do sieci Eurosport. Eurosport 2 został uruchomiony 10 stycznia 2005 jako uzupełnienie oferty Eurosportu.W ciągu całego roku Eurosport 2 emituje ponad 1500 godzin bezpośrednich relacji.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/eurosport_2_hd_black.jpg

Polsat Games

Polsat Games to stacja dla osób interesujących się grami komputerowymi. To kanał stworzony z myślą o graczach, ale skierowany nie tylko do fanów gier komputerowych czy e-sportu, ale również do pasjonatów nowych technologii i animacji. W ramówce stacji znajdą się autorskie programy gamingowe, transmisje z turniejów e-sportowych, japońskie seriale animowane oraz programy dokumentalne.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/polsat_games.jpg

PULS 2 HD

PULS 2 HD to drugi ogólnopolski kanał Telewizji Puls. Widzowie znajdą tu programy lifestylowe, reality, najlepsze animacje, seriale, szeroki wachlarz filmów, dokumentów i programów muzycznych.
Szczególnie godne polecenia są dokumenty przyrodnicze, popołudniowe pasmo familijne oraz wieczorna oferta weekendowa, przygotowana specjalnie z myślą o miłośnikach dobrego kina – tu propozycje dla siebie znajdą zarówno wielbiciele komedii, jak i porywających filmów przygodowych.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/puls2 hd.png

Polsat 2 HD

Polsat 2 HD – kanał Telewizji Polsat skierowany głównie do Polaków mieszkających za granicą. Oprócz powtórzeń programów z anten Polsatu, Czwórki i kanałów Telewizji Polsat, Polsat 2 nadaje także produkcje własne.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/polsat_2_hd.jpg

TVP Seriale

TVP Seriale – polski kanał filmowy Telewizji Polskiej, nadający głównie seriale.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/tvp_seriale.jpg

Polsat Rodzina

Polsat Rodzina to kanał o profilu rodzinnym, adresowany do trzech pokoleń – od dzieci, przez rodziców, po dziadków.  W ramówce stacji znajdą się m.in. programy poradnikowe, bajki edukacyjne, seriale, a także programy o tematyce chrześcijańskiej.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/polsat_rodzina_hd.jpg

Polsat Seriale

POLSAT Seriale – jest to kanał, w którego ofercie znajdą się znane i lubiane seriale polskie i zagraniczne.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/polsat_seriale_hd.jpg

Comedy Central HD

Comedy Central HD – Kanał prezentuje przede wszystkim najpopularniejsze seriale komediowe, a także seriale animowane i programy rozrywkowe.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/comedy_central_hd  .png

Polsat Play HD

Polsat Play HD – kanał lifestylowy Telewizji Polsat skierowany głównie do mężczyzn. Stacja pokazuje m.in. serie dokumentalne, poradnikowe, motoryzacyjne, lifestylowe oraz sitcomy. Na antenie można zobaczyć zarówno polskie produkcje jak i zagraniczne.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/polsat_play_hd.jpg

Polsat Cafe HD

Polsat Cafe HD – kanał lifestyle Telewizji Polsat. Emitowane są magazyny lifestylowe, talk show, programy poradnikowe i rozrywkowe, reality show, filmy dokumentalne, seriale i kino kobiece.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/polsat_cafe_hd.jpg

TVN Style HD

TVN Style HD – kanał telewizyjny, należący do grupy TVN przeznaczony głównie dla kobiet. W wysokiej rozdzielczości HD nadawane są przede wszystkim programy o modzie, zdrowiu oraz urodzie. TVN Style stawia na własne autorskie produkcje. Wśród nich są m.in.: „Magiel towarzyski”, „Wiem, co jem i wiem, co kupuję”, „Miasto kobiet”, „Smakuj świat z Pascalem”, „Pani Gadżet”, „Sekrety chirurgii”.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/tvn_style_hd.jpg

TVP Kobieta

TVP Kobieta – polska stacja telewizyjna Telewizji Polskiej przeznaczona do emisji programów lifestyle’owych, poradnikowych i rozrywkowych. Stacja jest skierowana głównie do kobiet.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/tvp_kobieta.jpg

HGTV HD

HGTV HD to nowy kanał lifestylowy z portfolio Grupy TVN. Na antenie HGTV będzie można zasięgnąć porad ekspertów w zakresie dekoracji wnętrz, remontów czy ogrodnictwa.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/hgtv4180.png

Polsat News Polityka

Polsat News Polityka  – w ramówce kanału znajdują się wyłącznie serwisy informacyjne, publicystyka i materiały z życia parlamentu.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/polsat_news_polityka3729.jpg

NickMusic

NickMusic to całodobowy kanał muzyczny z portfolio ViacomCBS w całości poświęcony muzyce i skierowany do dzieci w wieku 6-11 lat.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/nickmusic7278.png

Polo tv

Polo tv – to program nadający 24 godziny na dobę. Znajdziecie w nim niezapomniane hity disco polo & dance, będziecie mogli obejrzeć najsłynniejsze festiwale i koncerty z lat 90-tych. Obejrzycie ciekawe opowieści gwiazd, zespołów disco polo i nich samych, o tym jak powstawały zespoły i jakie historie wiążą się z pisaniem piosenek, które stały się wielkimi przebojami.
W Polo tv obejrzycie legendarny program Disco Polo Live z prowadzącym Robertem Klattem, a także będziecie tworzyć własną listę przebojów disco polo.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/polo_tv.png

Disco Polo Music

Disco Polo Music to kanał muzyczny opierający się na muzyce disco polo, dance i biesiadnej. W ofercie kanału obok listy przebojów i klipów muzycznych znajdą się także programy, w których artyści oraz miłośnicy tego gatunku muzycznego polecają swoje ulubione utwory.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/disco_polo_music.jpg

VOX Music TV

VOX Music TV to kanał telewizyjny o charakterze muzyczno-rozrywkowym. Nadaje polską i zagraniczną muzykę taneczną popularną w latach 60., 70., 80. i 90-tych.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/vox_music_tv_630x355.png

4FUN.TV

4FUN.TV – polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym. Kanał prezentuje głównie teledyski, programy muzyczne, programy interaktywno-smsowe, a także seriale animowane dla dorosłych.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/4funtvpng8606.png

Eska TV

Eska TV – polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym, będąca rozwinięciem multimedialnej platformy internetowej Radia Eska. Kanał Eska TV prezentuje na swojej antenie klipy muzyczne artystów znanych z anteny radiowej Eski, wywiady i informacje ze sceny muzycznej.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/eska.png

4FUN KIDS

 

4FUN KIDS – telewizja muzyczna skierowana do odbiorców w wieku 4-35 lat. Ponad 80% ramówki stanowią programy muzyczne.

 

https://ostnet.pl/pakietytv/img/4fun_kids.jpg

STARS.TV HD

STARS.TV HD – polski kanał muzyczny. Stacja prezentuje największe przeboje lat 60., 70., 80., 90. oraz przeboje muzyki współczesnej.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/stars.tv_black_hd.png

Eska TV Extra HD

Eska TV Extra HD polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym będąca rozwinięciem kanału Eska TV.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/eska_tv_extra_hd.jpg

Nuta.tv HD

Nuta.tv HD to kanał muzyczny na którym znajdują się teledyski – zarówno aktualne hity muzyki pop oraz dance jak i największe przeboje z ostatnich lat. W ramówce stacji będą też koncerty gwiazd muzyki i ich biografie.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/nuta.tv_hd.png

Power TV HD

Power TV HD to kanał muzyczny na którym zobaczycie najlepsze teledyski, największe gwiazdy polskiej muzyki dance oraz legendy gatunku eurodance. Kanał dostępny przez całą dobę.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/power_tv_hd.png

Polsat Music HD

Polsat Music HD to kanał dla fanów najgorętszych przebojów z całego świata oraz rodzimych artystów, których utwory rozbrzmiewają w największych stacjach radiowych w kraju i są najchętniej wybierane przez użytkowników serwisów streamingowych. Stacja nie koncentruje się na jednym gatunku muzyki, ale prezentuje szeroki wybór tego, co jest obecnie najpopularniejsze w świecie muzycznym.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/polsat_music_hd.png

ViDoc TV1 HD

ViDoc TV1 HD to kanał o profilu filmowym. W ofercie programowej znajdują się seriale, telenowele, a także programy rozrywkowe. Duża część ramówki stacji poświęcona jest różnorodnym produkcjom dokumentalnym.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/vidoc_tv1_hd1505.jpg

FOKUS TV HD

Fokus TV HD to kanał o profilu edukacyjno-poznawczym adresowany do widzów w każdym wieku. W ofercie programowej obok filmów i seriali dokumentalnych znajdują się pozycje dla dzieci i młodzieży oraz programy rozrywkowe produkcji polskiej i zagranicznej.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/fokus tv hd.png

Nowa TV HD

Nowa TV HD to kanał o profilu ogólnotematycznym z portfolio TV Spektrum, którego głównymi filarami są rozrywka, informacje, film i serial.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/nowa_tv_hd.jpg

ZOOM TV HD

ZOOM TV HD  to nowy kanał z portfolio Cable Television Networks & Partners Sp. z o.o. o charakterze informacyjno-lifestylowym.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/zoom_tv_hd.jpg

METRO HD

METRO HD to polski kanał ogólnotematyczny oferujący liczne propozycje filmowo-serialowe oraz formaty dokumentalne. Uzupełnieniem oferty programowej kanału będą formaty rozrywkowe, poradnikowe i wędkarskie.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/metro_hd.png

ANTENA HD

ANTENA HD to kanał ogólnotematyczny dedykowany odbiorcom w kategorii wiekowej 50+. Oferta programowa zawiera formaty o tematyce rozrywkowej, informacyjnej i poradnikowej.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/antena_hd.png

TVN Fabuła HD

TVN Fabuła HD to nowy kanał z bogatą ofertą filmowo – serialową. Obok znanych i lubianych seriali telewizyjnych produkcji TVN, seriali zagranicznych i filmów w ofercie programowej TVN Fabuła HD znajdą się autorskie programy adresowane do miłośników kina z najświeższymi informacjami o premierach filmowych, wydarzeniach ze świata rozrywki, celebrytach i gwiazdach ekranu.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/tvn_fabula_hd.jpg

Super Polsat HD

Super Polsat HD to nowy kanał z portfolio Telewizji POLSAT. W ramówce nowego kanału znajdują się powtórki najpopularniejszych seriali oraz programów rozrywkowych z anteny POLSATU.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/super_polsat_hd.jpg

TV 6

TV6 – „Szóstka” stacja telewizyjna posiadająca w ofercie programowej największe hity światowej rozrywki. Szóstka nadawana jest od poniedziałku do piątku w godzinach 12:30 – 01:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 10:30 – 01:00.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/tv_6.jpg

TVS

TVS (Telewizja Silesia) – pierwsza regionalna stacja telewizyjna o profilu informacyjno-rozrywkowym. Kanał TVS jest kierowany głównie do mieszkańców województwa śląskiego, obejmującego historyczne ziemie Górnego Śląska i Małopolski (w tym Zagłębie Dąbrowskie i Zagłębie Krakowskie).

https://ostnet.pl/pakietytv/img/tvs.png

Tele 5

Tele 5  stacja nadaje program o charakterze rozrywkowym. W bogatej ofercie programowej widzowie znajdą seriale i filmy: sensacyjne, science-fiction, komediowe, kryminalne, obyczajowe, thrillery, horrory, dramaty. Obok dużych produkcji kina europejskiego i amerykańskiego, stacja prezentuje autorskie programy publicystyczne, kulturalne i rozrywkowe.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/tele_5.jpg

Polonia 1

Polonia 1 to komercyjna stacja telewizyjna w Polsce, działa nieprzerwanie od 1993 roku. Dużą cześć ramówki zajmują interaktywne programy rozrywkowe emitowane na żywo, poza tym seriale, telenowele.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/polonia_1.jpg

GOLD TV

GOLD TV to stacja skierowana do wszystkich widzów, którzy chcą przypomnieć sobie hity minionych dekad poczynając od przebojów lat 60.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/gold_tv_zlote.jpg

TTV HD

TTV HD- to po prostu Twoja telewizja, Twojej rodziny, znajomych i sąsiadów.
Poruszane są w niej sprawy, bliskie większości z Was. Znajdziesz tutaj informacje o aktualnych wydarzeniach, obejrzysz reportaże z całej Polski i poznasz historie ludzi podobnych do Ciebie.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/ttv-nowy.png

UKRAINA 1 HD

UKRAINA 1 HD – ogólnotematyczny kanał telewizyjny prezentujący najlepsze ukraińskie filmy, seriale i programy.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/ukraina_1.png

FILMY

TVP Dokument HD to kanał dokumentalny dedykowany widzom, którzy chcieliby poszerzać swoje horyzonty. Ramówka zawiera bogatą ofertę programową prezentującą filmy dokumentalne klasy premium, przyrodnicze, podróżnicze, popularnonaukowe, biograficzne, a także reportaże i seriale dokumentalne.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/tvp_dokument.png

FILMY

ale kino+ –  kanał składający się z filmów fabularnych, audycji poświęconych osobom związanym z produkcją filmową oraz filmów dokumentalnych.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/ale_kino+_hd.jpg

FILMY

ViDoc TV1 HD to kanał o profilu filmowym. W ofercie programowej znajdują się seriale, telenowele, a także programy rozrywkowe. Duża część ramówki stacji poświęcona jest różnorodnym produkcjom dokumentalnym.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/vidoc_tv1_hd1505.jpg

FILMY

Polsat Film HD – kanał tematyczny telewizji Polsat, który jest kanałem o tematyce filmowej. Można na nim zobaczyć wiele produkcji filmowych.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/polsat_film_hd.jpg

FILMY

Comedy Central HD – Kanał prezentuje przede wszystkim najpopularniejsze seriale komediowe, a także seriale animowane i programy rozrywkowe.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/comedy_central_hd  .png

FILMY

STOPKLATKA to kanał filmowy. Na jego antenie każdy widz znajdzie coś dla siebie. Kanał prezentuje szeroki wybór kina zagranicznego i polskiego: najlepsze komedie, wciągające thrillery, kultowe seriale, poruszające dokumenty, klasyczne westerny, trzymające w napięciu kryminały, kino kostiumowe i wielkie filmowe widowiska.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/stopklatka453.jpg

FILMY

Tele 5  stacja nadaje program o charakterze rozrywkowym. W bogatej ofercie programowej widzowie znajdą seriale i filmy: sensacyjne, science-fiction, komediowe, kryminalne, obyczajowe, thrillery, horrory, dramaty. Obok dużych produkcji kina europejskiego i amerykańskiego, stacja prezentuje autorskie programy publicystyczne, kulturalne i rozrywkowe.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/tele_5.jpg

FILMY

Polsat Doku HD to kanał dla wszystkich widzów poszukujących w telewizji wysokiej jakości interesujących pozycji dokumentalnych. W ramówce znajdą się zarówno propozycje dla widzów ceniących ambitne, nagradzane na festiwalach dokumenty jak i pasjonujące produkcje o charakterze familijnym. Zdecydowana większość oferty Polsat Doku to pozycje premierowe. W kanale zobaczymy programy emitowane w zagranicznych stacjach telewizyjnych m.in. BBC, National Geographic, Discovery, History, Sky Vision, Arte, ZDF a nawet w japońskiej telewizji NHK. Polsat Doku współpracuje także z Against Gravity – dystrybutorem dokumentów, które zyskały uznanie na międzynarodowych festiwalach.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/polsat_doku_hd.jpg

FILMY

TVN Fabuła HD to nowy kanał z bogatą ofertą filmowo – serialową. Obok znanych i lubianych seriali telewizyjnych produkcji TVN, seriali zagranicznych i filmów w ofercie programowej TVN Fabuła HD znajdą się autorskie programy adresowane do miłośników kina z najświeższymi informacjami o premierach filmowych, wydarzeniach ze świata rozrywki, celebrytach i gwiazdach ekranu.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/tvn_fabula_hd.jpg

FILMY

TVP Seriale – polski kanał filmowy Telewizji Polskiej, nadający głównie seriale.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/tvp_seriale.jpg

FILMY

TV6 – „Szóstka” stacja telewizyjna posiadająca w ofercie programowej największe hity światowej rozrywki. Szóstka nadawana jest od poniedziałku do piątku w godzinach 12:30 – 01:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 10:30 – 01:00.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/tv_6.jpg

BAJKI

MiniMini+ – kanał składający się z filmów animowanych, fabularnych seriali i programów edukacyjnych dla dzieci.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/minimini+_hd.jpg

BAJKI

Top Kids HD kanał który emituje zrekonstruowane cyfrowo kultowe seriale animowane z lat 80-tych i 90-tych XX wieku.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/top_kids_hd.png

BAJKI

Nick Jr. to kanał dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat na którym można obejrzeć interaktywne, pobudzające wyobraźnię bajki, łączące zabawę z edukacją. Kreskówki które są emitowane na kanale nie tylko bawią, ale również uczą m.in. podstaw języka angielskiego czy wzorów matematycznych. Nick Jr. nadaje w języku polskim 24 godziny na dobę.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/nick_jr.png

BAJKI

TVP ABC to kanał dziecięcy Telewizji Polskiej skierowany do najmłodszej widowni w wieku od 3 do 12 lat. W ofercie stacji znajdują się programy i magazyny edukacyjne dla dzieci (m.in. “Dlaczego? Po co? Jak?”, “Lippy & Messy”), teleturnieje muzyczne (“Dźwiękogra”) oraz najpopularniejsze seriale animowane i przygodowe, jak np.: “Miś Uszatek”, “Bolek i Lolek”, “Przygody Koziołka Matołka”, “Smerfy”, “Pszczółka Maja”, “Domisie”, “Stawiam na Tolka Banana”. Dla młodych widzów przygotowano godzinne pasmo “Wieczorynka”, emitowane codziennie między godz. 19.00 a 20.00.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/tvpabc.jpg

BAJKI

Nickelodeon – kanał telewizyjny przeznaczony dla dzieci i młodzieży. Kanał w głównej mierze nadaje seriale i bajki własnej produkcji.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/nickelodeon_2023_logo.png

BAJKI

2×2 TV to kanał dedykowany fanom animacji i gier. Stacja prezentuje najlepsze seriale animowane z całego świata –
zarówno niepokazywane do tej pory nowości, jak i również kultowe seriale, które podbiły serca widzów. Ponadto na widzów
czekają audycje muzyczne oraz poświęcone grom wideo i najnowszym technologiom. Grupą docelową kanału jest młodzież.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/2x2-logo-nowe-samo1.png

SPORTOWE

CANAL+ Sport 5 HD – polskojęzyczny program telewizyjny o charakterze sportowym, nadawany przynajmniej 12 godzin na dobę, 7 dni w tygodniu, na który składają się m.in. relacje z wydarzeń sportowych.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/canal+_sport_5_hd4284.jpg

SPORTOWE

Polsat Sport Fight HD nadawany jest 7 dni w tygodniu przez co najmniej 18 godzin na dobę. Polsat Sport Fight HD to kanał poświęcony w całości sportom walki. Antenę wypełnią ekscytujące pojedynki stoczone w ringu w trakcie największych gal – do których prawa do transmisji ma Telewizja Polsat – będą to m.in. Polsat Boxing Night, gale boksu zawodowego HBO, TOP Rank, Showtime, Matchroom czy mieszanych sztuk walki spod szyldu KSW, MMA Attack czy FEN.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/polsat_sport_fight_hd7595.jpg

SPORTOWE

Polsat Sport 1 HD –  polska stacja telewizyjna o profilu sportowym, należąca do grupy kanałów Telewizji Polsat.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/polsat_sport_1_hd3450.png

SPORTOWE

Polsat Sport 2 HD – polska stacja telewizyjna o profilu sportowym, należąca do grupy Polsat. Najważniejsze pozycje w ofercie Polsatu Sport to dyscypliny sportowe takie jak: piłka ręczna, siatkówka, boks, sporty walki i Formuła 1 realizowane w wysokiej rozdzielczości.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/polsat_sport_2_hd.png

SPORTOWE

TVN Turbo HD – kanał kierowany dla mężczyzn, emituje programy motoryzacyjne, sportowe oraz dokumentalne realizowane w wysokiej rozdzielczości. Oprócz motoryzacji, poruszanych jest wiele innych męskich tematów takich jak sport, styl życia czy nowinki technologiczne.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/tvnturbohd8650.png

SPORTOWE

TVP Sport HD – kanał tematyczny Telewizji Polskiej S.A. o charakterze sportowym. Poza transmisjami z bieżących wydarzeń sportowych krajowych i światowych stacja emituje, archiwalne materiały TVP, reportaże oraz filmy dokumentalne.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/tvp sport.jpg

SPORTOWE

Eurosport 1 HD – francuska stacja telewizyjna o profilu sportowym, dająca możliwość oglądania wydarzeń sportowych w jakości HD. Kanał ten oferuje najbogatszą ofertę relacji ze sportów zimowych, w tym ze skoków narciarskich, biegów narciarskich i biathlonu, a także piłki nożnej w postaci relacji z turniejów rozgrywanych pod egidą UEFA i FIFA, retransmisji meczów z europejskich pucharów, a także najwyższej klasy magazynów podsumowujących wydarzenia na europejskich boiskach (Eurogole) i prezentujących wywiady z najlepszymi piłkarzami świata. Eurosport HD to także najlepszy tenis, serie sportów motorowych rangi mistrzowskiej (FIA WTCC, Superbike). Transmisje uzupełnione są nadawanymi przez całą dobę najważniejszymi wiadomościami sportowymi.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/eurosport_1_hd_black.jpg

SPORTOWE

Eurosport 2 HD – francuska stacja telewizyjna należąca do sieci Eurosport. Eurosport 2 został uruchomiony 10 stycznia 2005 jako uzupełnienie oferty Eurosportu.W ciągu całego roku Eurosport 2 emituje ponad 1500 godzin bezpośrednich relacji.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/eurosport_2_hd_black.jpg

SPORTOWE

Polsat Sport 3 HD – polska stacja telewizyjna o profilu informacyjno-sportowym, należąca do grupy kanałów telewizji Polsat. W ramówce Polsat Sport 3 HD znajdują się m.in. serwisy informacyjne oraz programy publicystyczne. Głównym punktem programu jest cogodzinny serwis informacyjny, emitowany między 7.00, a 22.00. O 23.00 na antenie kanału pojawia się 15 minutowe „Sportowe podsumowanie dnia”. Ofertę kanału wypełniają transmisje na żywo siatkówki, piłki ręcznej, golfa czy tenisa. Istotnym elementem programu Polsatu Sport 3 HD jest publicystyka sportowa.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/polsat_sport_3_hd.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

ANTENA HD to kanał ogólnotematyczny dedykowany odbiorcom w kategorii wiekowej 50+. Oferta programowa zawiera formaty o tematyce rozrywkowej, informacyjnej i poradnikowej.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/antena_hd.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

UKRAINA 1 HD – ogólnotematyczny kanał telewizyjny prezentujący najlepsze ukraińskie filmy, seriale i programy.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/ukraina_1.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

TVP Nauka to kanał o profilu dokumentalnym popularyzujący wiedzę z zakresu nauk ścisłych, przyrodniczych, technicznych, ekologii, medycyny, a także nauk społecznych oraz o ziemi.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/tvp_nauka_hd.jpg

OGÓLNOTEMATYCZNE

Polonia 1 to komercyjna stacja telewizyjna w Polsce, działa nieprzerwanie od 1993 roku. Dużą cześć ramówki zajmują interaktywne programy rozrywkowe emitowane na żywo, poza tym seriale, telenowele.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/polonia_1.jpg

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4 HD – kanał emitujący filmy i seriale, programy rozrywkowe, kulturalne oraz programy interaktywne, a także transmituje wydarzenia sportowe m.in.: mecze siatkarskiej Plus Ligi, mecze piłki ręcznej, relacje z Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata WRC.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/tv_4_hd.jpg

OGÓLNOTEMATYCZNE

Polsat 2 HD – kanał Telewizji Polsat skierowany głównie do Polaków mieszkających za granicą. Oprócz powtórzeń programów z anten Polsatu, Czwórki i kanałów Telewizji Polsat, Polsat 2 nadaje także produkcje własne.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/polsat_2_hd.jpg

OGÓLNOTEMATYCZNE

METRO HD to polski kanał ogólnotematyczny oferujący liczne propozycje filmowo-serialowe oraz formaty dokumentalne. Uzupełnieniem oferty programowej kanału będą formaty rozrywkowe, poradnikowe i wędkarskie.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/metro_hd.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

Telewizja WP HD to kanał o profilu ogólnotematycznym, którego najważniejszymi filarami są publicystyka, informacje, lifestyle oraz seriale fabularne i dokumentalne. 

https://ostnet.pl/pakietytv/img/wp_hd8841.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

Nowa TV HD to kanał o profilu ogólnotematycznym z portfolio TV Spektrum, którego głównymi filarami są rozrywka, informacje, film i serial.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/nowa_tv_hd.jpg

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV Puls HD – kanał dla całej rodziny, bajki filmy i seriale, programy dokumentalne każdy znajdzie coś dla siebie.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/tv puls hd.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

PULS 2 HD to drugi ogólnopolski kanał Telewizji Puls. Widzowie znajdą tu programy lifestylowe, reality, najlepsze animacje, seriale, szeroki wachlarz filmów, dokumentów i programów muzycznych.
Szczególnie godne polecenia są dokumenty przyrodnicze, popołudniowe pasmo familijne oraz wieczorna oferta weekendowa, przygotowana specjalnie z myślą o miłośnikach dobrego kina – tu propozycje dla siebie znajdą zarówno wielbiciele komedii, jak i porywających filmów przygodowych.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/puls2 hd.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

Fokus TV HD to kanał o profilu edukacyjno-poznawczym adresowany do widzów w każdym wieku. W ofercie programowej obok filmów i seriali dokumentalnych znajdują się pozycje dla dzieci i młodzieży oraz programy rozrywkowe produkcji polskiej i zagranicznej.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/fokus tv hd.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

TVP Rzeszów w nowej odsłonie w nowej TVP Regionalnej od 1 września! To oznacza cztery i pół godzinny własnych premierowych programów informacyjnych i publicystycznych, a dodatkowo dwie i pół godziny wspólnych produkcji z innymi ośrodkami TVP.
W dni powszednie TVP Rzeszów można oglądać w godzinach 7:30-8:00, 15:00-16:00, 17:30-19:00, 20:00-21:00 i 22:00-22:30. W weekendy: 10:00-11.00, 15:00 -16:00, 17:30-19:00, 20:00-21:00 i 22:00-23:00 . Aktualności od 1 września nadawane są o 18.30, 20.00 i 22.00.  Pozostałą część nowej ramówki TVP Rzeszów wypełniają propozycje w ramach tzw. pasma wspólnego.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/tvp3_rzeszow_podst.jpg

OGÓLNOTEMATYCZNE

TVP Polonia – kanał Telewizji Polskiej skierowany w głównej mierze do Polaków mieszkających za granicą. Korzysta z bogatego archiwum TVP oferując filmy fabularne, seriale, dokumenty ale i także źródłem bieżących informacji z kraju dla Polonii retransmitując programy informacyjne (Wiadomości, Teleexpress)

https://ostnet.pl/pakietytv/img/tvp_polonia.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

Telewizja Trwam – polska stacja telewizyjna o charakterze katolicko-społecznym, z siedzibą w Toruniu, należąca do Fundacji Lux Veritatis.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/trwam.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

TVP Kultura – kanał tematyczny TVP, poświęcony tematyce kulturalne. Kanał emituje programy o literaturze, teatrze, filmie, muzyce i tzw. “kulturze korzeni” (folklor, itp.). Prezentuje też dorobek kultury offowej.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/02_tvp_kultura_rgb.jpg.jpg

OGÓLNOTEMATYCZNE

TTV HD- to po prostu Twoja telewizja, Twojej rodziny, znajomych i sąsiadów.
Poruszane są w niej sprawy, bliskie większości z Was. Znajdziesz tutaj informacje o aktualnych wydarzeniach, obejrzysz reportaże z całej Polski i poznasz historie ludzi podobnych do Ciebie.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/ttv-nowy.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

TVS (Telewizja Silesia) – pierwsza regionalna stacja telewizyjna o profilu informacyjno-rozrywkowym. Kanał TVS jest kierowany głównie do mieszkańców województwa śląskiego, obejmującego historyczne ziemie Górnego Śląska i Małopolski (w tym Zagłębie Dąbrowskie i Zagłębie Krakowskie).

https://ostnet.pl/pakietytv/img/tvs.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

TVP 1 HD – Program Pierwszy Telewizji Polskiej nadawany w jakości HD, potocznie zwany Jedynką, polska publiczna stacja telewizyjna, będąca źródłem kultury i informacji dla milionów widzów.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/tvp1hd.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

TVP 2 HD – Program Drugi Telewizji Polskiej nadawany w jakości HD, potocznie Dwójka. Jest kanałem telewizyjnym o bardzo różnorodnym programie. Emituje filmy fabularne i dokumentalne, seriale, programy kulturalne i rozrywkowe.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/tvp2hd.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

Polsat HD – pierwsza komercyjna telewizja w Polsce. Oferuje najwyższej jakości rozrywkę w rozdzielczości HD: seriale, zagraniczne hity filmowe, sport na światowym poziomie, programy z udziałem gwiazd oraz wydarzenia muzyczne i wielkie koncerty gwiazd estrady.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/polsat_hd9401.jpg

OGÓLNOTEMATYCZNE

TVN HD – polska komercyjna stacja telewizyjna. Ogólnotematyczny program nadawany w standardzie HD. Wysokiej klasy filmy, popularne seriale, rzetelne i obiektywne informacje, publicystyka, sport, profesjonalnie przygotowane teleturnieje oraz programy muzyczne i satyryczne to wizytówka TVN-u.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/tvn_hd.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

TVN 7 HD (tzw. Siódemka) – kanał telewizyjny należący do Grupy TVN o profilu rozrywkowo-filmowym. Stacja nadaje głównie telenowele, seriale, filmy fabularne, programy interaktywne i rozrywkowe. Możliwość oglądania kanału w standardzie HD.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/tvn_79677.jpg

LIFESTYLE

Red Carpet TV HD to kanał promujący polską i światową kulturę oraz poświęcony promowaniu nowości filmowych, teatralnych, muzycznych i literackich.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/red-carpet-tv-logo.png

LIFESTYLE

TVP Kobieta – polska stacja telewizyjna Telewizji Polskiej przeznaczona do emisji programów lifestyle’owych, poradnikowych i rozrywkowych. Stacja jest skierowana głównie do kobiet.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/tvp_kobieta.jpg

LIFESTYLE

HGTV HD to nowy kanał lifestylowy z portfolio Grupy TVN. Na antenie HGTV będzie można zasięgnąć porad ekspertów w zakresie dekoracji wnętrz, remontów czy ogrodnictwa.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/hgtv4180.png

LIFESTYLE

HOME TV HD to kanał skierowany do widzów zainteresowanych tematyką nieruchomości, aranżacji przestrzeni, ogrodnictwem oraz życiem w domowym zaciszu.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/home_tv_hd644.jpg

LIFESTYLE

Polsat Games to stacja dla osób interesujących się grami komputerowymi. To kanał stworzony z myślą o graczach, ale skierowany nie tylko do fanów gier komputerowych czy e-sportu, ale również do pasjonatów nowych technologii i animacji. W ramówce stacji znajdą się autorskie programy gamingowe, transmisje z turniejów e-sportowych, japońskie seriale animowane oraz programy dokumentalne.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/polsat_games.jpg

LIFESTYLE

Polsat Rodzina to kanał o profilu rodzinnym, adresowany do trzech pokoleń – od dzieci, przez rodziców, po dziadków.  W ramówce stacji znajdą się m.in. programy poradnikowe, bajki edukacyjne, seriale, a także programy o tematyce chrześcijańskiej.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/polsat_rodzina_hd.jpg

LIFESTYLE

Polsat Play HD – kanał lifestylowy Telewizji Polsat skierowany głównie do mężczyzn. Stacja pokazuje m.in. serie dokumentalne, poradnikowe, motoryzacyjne, lifestylowe oraz sitcomy. Na antenie można zobaczyć zarówno polskie produkcje jak i zagraniczne.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/polsat_play_hd.jpg

LIFESTYLE

Polsat Cafe HD – kanał lifestyle Telewizji Polsat. Emitowane są magazyny lifestylowe, talk show, programy poradnikowe i rozrywkowe, reality show, filmy dokumentalne, seriale i kino kobiece.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/polsat_cafe_hd.jpg

LIFESTYLE

TVN Style HD – kanał telewizyjny, należący do grupy TVN przeznaczony głównie dla kobiet. W wysokiej rozdzielczości HD nadawane są przede wszystkim programy o modzie, zdrowiu oraz urodzie. TVN Style stawia na własne autorskie produkcje. Wśród nich są m.in.: „Magiel towarzyski”, „Wiem, co jem i wiem, co kupuję”, „Miasto kobiet”, „Smakuj świat z Pascalem”, „Pani Gadżet”, „Sekrety chirurgii”.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/tvn_style_hd.jpg

SERIALE

Super Polsat HD to nowy kanał z portfolio Telewizji POLSAT. W ramówce nowego kanału znajdują się powtórki najpopularniejszych seriali oraz programów rozrywkowych z anteny POLSATU.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/super_polsat_hd.jpg

SERIALE

POLSAT Seriale – jest to kanał, w którego ofercie znajdą się znane i lubiane seriale polskie i zagraniczne.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/polsat_seriale_hd.jpg

INFORMACYJNE

TVP Info HD – samodzielny, całodobowy kanał informacyjny.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/tvp_info_hd.png

INFORMACYJNE

TVN24 HD – telewizja informacyjna, nadająca serwisy informacyjne zawierające najświeższe informacje z kraju i ze świata.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/tvn_24_hd_logo[1].png

INFORMACYJNE

Polsat News Polityka  – w ramówce kanału znajdują się wyłącznie serwisy informacyjne, publicystyka i materiały z życia parlamentu.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/polsat_news_polityka3729.jpg

INFORMACYJNE

POLSAT News 2 to nowy kanał publicystyczno-informacyjny z portfolio Telewizji POLSAT, skierowany do widzów zainteresowanych informacjami na temat politycznych i gospodarczych wydarzeń na świecie.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/polsat_news_2.jpg

INFORMACYJNE

TVN Biznes i Świat HD to kanał o profilu informacyjno-ekonomicznym, skierowany głównie do osób zainteresowanych informacjami gospodarczymi z zagranicy.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/tvn24bis.jpg

INFORMACYJNE

Polsat News HD – kanał informacyjno-publicystyczny Grupy Polsat.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/polsat_news_hd4615.png

INFORMACYJNE

ZOOM TV HD  to nowy kanał z portfolio Cable Television Networks & Partners Sp. z o.o. o charakterze informacyjno-lifestylowym.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/zoom_tv_hd.jpg

HISTORYCZNE

TVP Historia – kanał o tematyce historycznej TVP. Oparty jest przede wszystkim na produkcji własnych programów oraz zasobach archiwalnych TVP.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/tvp_historia.png

PRZYRODNICZO-PODRÓŻNICZE

Adventure HD to kanał o profilu dokumentalnym. W ofercie znajduje się szeroki wachlarz programów produkcji polskiej i zagranicznej, głównie są to programy o charakterze przygodowym, a także magazyny podróżnicze.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/adventure_hd.png

MUZYCZNE

STARS.TV HD – polski kanał muzyczny. Stacja prezentuje największe przeboje lat 60., 70., 80., 90. oraz przeboje muzyki współczesnej.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/stars.tv_black_hd.png

MUZYCZNE

Nuta.tv HD to kanał muzyczny na którym znajdują się teledyski – zarówno aktualne hity muzyki pop oraz dance jak i największe przeboje z ostatnich lat. W ramówce stacji będą też koncerty gwiazd muzyki i ich biografie.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/nuta.tv_hd.png

MUZYCZNE

Power TV HD to kanał muzyczny na którym zobaczycie najlepsze teledyski, największe gwiazdy polskiej muzyki dance oraz legendy gatunku eurodance. Kanał dostępny przez całą dobę.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/power_tv_hd.png

MUZYCZNE

Disco Polo Music to kanał muzyczny opierający się na muzyce disco polo, dance i biesiadnej. W ofercie kanału obok listy przebojów i klipów muzycznych znajdą się także programy, w których artyści oraz miłośnicy tego gatunku muzycznego polecają swoje ulubione utwory.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/disco_polo_music.jpg

MUZYCZNE

Eska TV Extra HD polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym będąca rozwinięciem kanału Eska TV.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/eska_tv_extra_hd.jpg

MUZYCZNE

Polsat Music HD to kanał dla fanów najgorętszych przebojów z całego świata oraz rodzimych artystów, których utwory rozbrzmiewają w największych stacjach radiowych w kraju i są najchętniej wybierane przez użytkowników serwisów streamingowych. Stacja nie koncentruje się na jednym gatunku muzyki, ale prezentuje szeroki wybór tego, co jest obecnie najpopularniejsze w świecie muzycznym.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/polsat_music_hd.png

MUZYCZNE

GOLD TV to stacja skierowana do wszystkich widzów, którzy chcą przypomnieć sobie hity minionych dekad poczynając od przebojów lat 60.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/gold_tv_zlote.jpg

MUZYCZNE

VOX Music TV to kanał telewizyjny o charakterze muzyczno-rozrywkowym. Nadaje polską i zagraniczną muzykę taneczną popularną w latach 60., 70., 80. i 90-tych.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/vox_music_tv_630x355.png

MUZYCZNE

NickMusic to całodobowy kanał muzyczny z portfolio ViacomCBS w całości poświęcony muzyce i skierowany do dzieci w wieku 6-11 lat.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/nickmusic7278.png

MUZYCZNE

Eska TV – polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym, będąca rozwinięciem multimedialnej platformy internetowej Radia Eska. Kanał Eska TV prezentuje na swojej antenie klipy muzyczne artystów znanych z anteny radiowej Eski, wywiady i informacje ze sceny muzycznej.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/eska.png

MUZYCZNE

 

4FUN KIDS – telewizja muzyczna skierowana do odbiorców w wieku 4-35 lat. Ponad 80% ramówki stanowią programy muzyczne.

 

https://ostnet.pl/pakietytv/img/4fun_kids.jpg

MUZYCZNE

4FUN.TV – polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym. Kanał prezentuje głównie teledyski, programy muzyczne, programy interaktywno-smsowe, a także seriale animowane dla dorosłych.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/4funtvpng8606.png

MUZYCZNE

Polo tv – to program nadający 24 godziny na dobę. Znajdziecie w nim niezapomniane hity disco polo & dance, będziecie mogli obejrzeć najsłynniejsze festiwale i koncerty z lat 90-tych. Obejrzycie ciekawe opowieści gwiazd, zespołów disco polo i nich samych, o tym jak powstawały zespoły i jakie historie wiążą się z pisaniem piosenek, które stały się wielkimi przebojami.
W Polo tv obejrzycie legendarny program Disco Polo Live z prowadzącym Robertem Klattem, a także będziecie tworzyć własną listę przebojów disco polo.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/polo_tv.png

PRZYRODNICZE

Animal Planet HD – kanał telewizyjny który emituje głównie programy dokumentalne o zwierzętach i przyrodzie.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/animal_planet_11452.png

POPULARNONAUKOWE

TLC HD – kanał telewizyjny na którego antenie nadawane są filmy dokumentalne, programy popularnonaukowe o podróżach i stylu życia.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/tlc_hd.png

POPULARNONAUKOWE

Discovery Science HD – telewizyjny kanał tematyczny nadający filmy dokumentalne i programy popularnonaukowe poświęcone szeroko pojętym naukom ścisłym i przyrodniczym. Na kanale można znaleźć m.in. programy poświęcone sprawom ekologii i środowiska, katastrofom, współczesnej inżynierii, technologii, jak również popularne serie z gatunku popscience.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/discovery_science_hd.jpg

POPULARNONAUKOWE

Investigation Discovery HD – dokumentalny kanał tematyczny poświęcony policyjnym śledztwom i zbrodniom.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/id_hd5235.jpg

POPULARNONAUKOWE

Discovery Channel HD – edukacyjny kanał telewizyjny. Emituje przez 24 godziny dziennie filmy i programy popularnonaukowe, historyczne i przyrodnicze.

https://ostnet.pl/pakietytv/img/discovery_channel_hd_czarne.jpg

Dodatkowe pakiety tematyczne

https://ostnet.pl/pakietytv/img/wist 015234.jpg
  • Pakiet HBO
https://ostnet.pl/pakietytv/img/c+200.png
  • Pakiet CANAL+ SELECT
https://ostnet.pl/pakietytv/img/logo_republika2.JPG
  • Pakiet Republika
https://ostnet.pl/pakietytv/img/c+2754.png
  • Pakiet CANAL+ PRESTIGE
https://ostnet.pl/pakietytv/img/c+1253.png
  • Pakiet CANAL+ SELECT
https://ostnet.pl/pakietytv/img/c+3741.png
  • Pakiet CANAL+ PRESTIGE