Uprzejmie informujemy, że od 1 czerwca 2021r. do Naszej oferty programowej dołączyły dwa nowe kanały Red Top TV HD oraz Red Carpet TV HD dostępne w Pakietach Rodzinnym i Bogatym oraz we wszystkich pakietach Podstawowych.

Red Top TV HD to polski kanał prezentujący klasykę kina i telewizji, kultowe amerykańskie, azjatyckie, środkowo amerykańskie i europejskie produkcje kinematografii.
Kanał prezentuje również nowe produkcje, które do tej pory nie były dystrybuowane w polskiej telewizji czy kinie. Red Top TV HD oferuje remasterowane wersje seriali z nowymi bardziej współczesnymi tłumaczeniami.  
Ramówka została podzielona na kilka bloków tematycznych, co pozwoli każdemu widzowi znaleźć coś ciekawego dla siebie. Już na starcie kanał przypomni kultowe seriale takie jak brazylijska “Niewolnica Isaura” w remasterowanej wersji z nowym “współczesnym” tłumaczeniem. Kolejne propozycje to kultowe czeskie seriale z lat siedemdziesiątych “Kobieta za ladą” oraz “Szpital na peryferiach”.

Red Carpet TV HD to kanał promujący polską i światową kulturę oraz poświęcony promowaniu nowości filmowych, teatralnych, muzycznych i literackich.
W ramówce stacji widzowie mogą zobaczyć relacje z festiwali filmowych, pokazów mody i innych wielkich wydarzeń związanych z kulturą.
Na kanale widzowie mogą znaleźć również programy poświęcone tematyce z życia gwiazd zarówno polskiego jak i światowego show-biznesu. W autorskich programach Red Carpet TV HD –  krytycy, kulturoznawcy i liderzy opinii, przedstawiają swoje opinie na temat wybranych wydarzeń kulturalnych. Dodatkowo ofertę programową stacji wzbogacają filmy fabularne z udziałem ikon światowego kina oraz produkcje dokumentalne poświęcone Gwiazdom Światowego kina