Szanowni Państwo,

Informujemy, że od 15 kwietnia br. programy nadawane aktualnie pod nazwą KUCHNIA+ i DOMO+ zmienią swoją nazwę na CANAL+ KUCHNIA i CANAL+ DOMO.
Programy pod nową nazwą zachowają dotychczasowy charakter i założenia programowe.

CANAL+ KUCHNIA to kanał lifestylowy poświęcony tematyce kulinarnej. Skierowany jest do odbiorców, którzy chcą zgłębiać tajniki zdrowego, smacznego gotowania oraz poznawać rodzime smaki, a także kuchnie z różnych zakątków świata. Wśród nowości programowych stacja poleca magazyny kulinarne – “Jakubiak rozgryza Polskę” oraz “Jamie Oliver: łatwe przepisy na każdy dzień”. Oprócz tego w ramówce znalazły się takie pozycje jak: poradniki “David w Europie”, “Adam w sieci: Patenty i triki”, “Kucharskiego pomysł na kuchnię”, seriale dokumentalne “Strongman pożera Amerykę”, “Luke Nguyen – kulinarnym szlakiem” czy “Francuskie wędrówki Julie” oraz reality show “Bracia Stein – w kuchni czy w winnicy”, “Restauratorzy kontra amatorzy”, jak również “Czy na pewno umiesz gotować?”.

CANAL+ DOMO jest kanałem dedykowanym pasjonatom urządzania wnętrz, designowi oraz projektowaniu ogrodów. Widzowie mogą liczyć na praktyczne wskazówki i nowatorskie rozwiązania pomocne przy aranżacji własnej przestrzeni. W kwietniu na antenie stacji pojawią się premierowe odcinki autorskiego programu “Grunt to ogród”. W ramówce nie zabraknie również znanych i lubianych formatów m.in.: inspirujących poradników “Gardeners’ World”, “Remont w 48 godzin”, “Meblokreacje”, “Cudotwórcy” oraz ciekawych seriali dokumentalnych “Ucieczka na wieś”, “Wielkie projekty”, “Światowy design w Polsce”, a także “Wielkie marzenia w małych przestrzeniach”.