• Red Top TV HD i Red Carpet TV HD to dwa nowe kanały w naszej ofercie telewizji cyfrowej

  Uprzejmie informujemy, że od 1 czerwca br. do Naszej oferty programowej dołączyły dwa nowe kanały Red Top TV HD oraz Red Carpet TV HD dostępne w Pakietach Rodzinnym i Bogatym oraz we wszystkich pakietach Podstawowych.

  Red Top TV HD to polski kanał prezentujący klasykę kina i telewizji, kultowe amerykańskie, azjatyckie, środkowo amerykańskie i europejskie produkcje kinematografii.
  Kanał prezentuje również nowe produkcje, które do tej pory nie były dystrybuowane w polskiej telewizji czy kinie. Red Top TV HD oferuje remasterowane wersje seriali z nowymi bardziej współczesnymi tłumaczeniami.  
  Ramówka została podzielona na kilka bloków tematycznych, co pozwoli każdemu widzowi znaleźć coś ciekawego dla siebie. Już na starcie kanał przypomni kultowe seriale takie jak brazylijska "Niewolnica Isaura" w remasterowanej wersji z nowym "współczesnym" tłumaczeniem. Kolejne propozycje to kultowe czeskie seriale z lat siedemdziesiątych "Kobieta za ladą" oraz "Szpital na peryferiach".

  Red Carpet TV HD to kanał promujący polską i światową kulturę oraz poświęcony promowaniu nowości filmowych, teatralnych, muzycznych i literackich.
  W ramówce stacji widzowie mogą zobaczyć relacje z festiwali filmowych, pokazów mody i innych wielkich wydarzeń związanych z kulturą.
  Na kanale widzowie mogą znaleźć również programy poświęcone tematyce z życia gwiazd zarówno polskiego jak i światowego show-biznesu. W autorskich programach Red Carpet TV HD -  krytycy, kulturoznawcy i liderzy opinii, przedstawiają swoje opinie na temat wybranych wydarzeń kulturalnych. Dodatkowo ofertę programową stacji wzbogacają filmy fabularne z udziałem ikon światowego kina oraz produkcje dokumentalne poświęcone Gwiazdom Światowego kina

 • NickMusic w miejsce MTV Music 24

  Uprzejmie informujemy, że kanał MTV Music 24 z dniem 1 czerwca br. zmieni się w NickMusic.

  NickMusic to całodobowy kanał muzyczny z portfolio ViacomCBS w całości poświęcony muzyce i skierowany do dzieci w wieku 6-11 lat. Playlista stacji z popularnymi międzynarodowymi hitami, m.in. takich wykonawców jak Justine Timberlake, Ed Sheeran, Dua Lipa czy Ariana Grande, nie będzie przerywana reklamami.

 • Nowy kanał telewizyjny ANTENA HD w ofercie IPTV

  Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej dołączył nowy kanał ANTENA HD, który rozpoczął emisję 1 maja 2021 roku i jest dostępny we wszystkich pakietach począwszy od Pakietu Ekonomicznego.

  ANTENA HD to kanał ogólnotematyczny dedykowany odbiorcom w kategorii wiekowej 50+. Oferta programowa zawiera formaty o tematyce rozrywkowej, informacyjnej i poradnikowej. W maju na antenie pojawią się różnorodne magazyny tematyczne jak "Kołowrotek", "Klasyka z Simonem Callowem" czy "Cyfrowy niezbędnik", a także programy rozrywkowe "Szalona ukryta kamera", "Śmieszne filmiki", "Kabaretowy Szał". W ramówce nie zabraknie również kultowych zagranicznych produkcji, takich jak "Bonanza" i "Moda na sukces" oraz rodzimych seriali z lat 90. - "Tata, a Marcin powiedział" czy "Matki, żony i kochanki".

 • Od 15 kwietnia br. zmiana nazwy kanałów KUCHNIA+ i DOMO+

  Szanowni Państwo,

  Informujemy, że od 15 kwietnia br. programy nadawane aktualnie pod nazwą KUCHNIA+ i DOMO+ zmienią swoją nazwę na CANAL+ KUCHNIA i CANAL+ DOMO.
  Programy pod nową nazwą zachowają dotychczasowy charakter i założenia programowe.

  CANAL+ KUCHNIA to kanał lifestylowy poświęcony tematyce kulinarnej. Skierowany jest do odbiorców, którzy chcą zgłębiać tajniki zdrowego, smacznego gotowania oraz poznawać rodzime smaki, a także kuchnie z różnych zakątków świata. Wśród nowości programowych stacja poleca magazyny kulinarne - "Jakubiak rozgryza Polskę" oraz "Jamie Oliver: łatwe przepisy na każdy dzień". Oprócz tego w ramówce znalazły się takie pozycje jak: poradniki "David w Europie", "Adam w sieci: Patenty i triki", "Kucharskiego pomysł na kuchnię", seriale dokumentalne "Strongman pożera Amerykę", "Luke Nguyen - kulinarnym szlakiem" czy "Francuskie wędrówki Julie" oraz reality show "Bracia Stein - w kuchni czy w winnicy", "Restauratorzy kontra amatorzy", jak również "Czy na pewno umiesz gotować?".

  CANAL+ DOMO jest kanałem dedykowanym pasjonatom urządzania wnętrz, designowi oraz projektowaniu ogrodów. Widzowie mogą liczyć na praktyczne wskazówki i nowatorskie rozwiązania pomocne przy aranżacji własnej przestrzeni. W kwietniu na antenie stacji pojawią się premierowe odcinki autorskiego programu "Grunt to ogród". W ramówce nie zabraknie również znanych i lubianych formatów m.in.: inspirujących poradników "Gardeners' World", "Remont w 48 godzin", "Meblokreacje", "Cudotwórcy" oraz ciekawych seriali dokumentalnych "Ucieczka na wieś", "Wielkie projekty", "Światowy design w Polsce", a także "Wielkie marzenia w małych przestrzeniach".

 • Koniec nadawania ATM Rozrywka

  Uprzejmie informujemy, że kanał ATM Rozrywka z dniem 24 lutego br. o godzinie 23:59 kończy emisję.

 • Zmiana w ofercie programowej na dzień 1.01.2021r.

  Informujemy, że z dniem 1 stycznia 2021r. programy: Polsat Jim Jam, CBS Europa, CBS Realisty i EXTREME SPORT przestaną być dostępne w ofercie programowej Spółdzielni Telekomunikacyjnej „WIST” w Łące.  
  Programy te nie są objęte gwarancją Operatora, więc ich wyłączenie nie stanowi zmiany Umowy Abonenckiej o świadczeniu usług Telewizyjnych łączącej Państwa ze Spółdzielnią Telekomunikacyjną „WIST” w Łące. 

 • Koniec nadawania Viasat History HD/Viasat Nature HD

  Z przykrością informujemy, że z dniem 31 października br. kanał Viasat History HD/Viasat Nature HD zakończy nadawanie.

  W celu uzyskania dokładniejszych informacji proszę dzwonić na numer 17 7727 700.

 • Zmiana cennika Telewizji Cyfrowej

  Szanowni Państwo.

  Uprzejmie informujemy, że w związku ze zmianą cen przez naszego dostawcę usług telewizyjnych WIST TV - zgodnie z Uchwałą nr 5/2019 z dnia 28.11.2019 roku Zarządu Spółdzielni Telekomunikacyjnej „WIST” w Łące - od dnia 01 marca 2020 r. zostają wprowadzone nowe:

  1. Regulamin świadczenia Usług Telewizji Cyfrowej przez Spółdzielnię Telekomunikacyjną „WIST” w Łące,
  2. Cennik Usług Telewizji Cyfrowej WIST TV,

  które zastąpią dotychczasowe regulacje.

  Więcej informacji - TUTAJ