• Od 15 kwietnia br. zmiana nazwy kanałów KUCHNIA+ i DOMO+

  Szanowni Państwo,

  Informujemy, że od 15 kwietnia br. programy nadawane aktualnie pod nazwą KUCHNIA+ i DOMO+ zmienią swoją nazwę na CANAL+ KUCHNIA i CANAL+ DOMO.
  Programy pod nową nazwą zachowają dotychczasowy charakter i założenia programowe.

  CANAL+ KUCHNIA to kanał lifestylowy poświęcony tematyce kulinarnej. Skierowany jest do odbiorców, którzy chcą zgłębiać tajniki zdrowego, smacznego gotowania oraz poznawać rodzime smaki, a także kuchnie z różnych zakątków świata. Wśród nowości programowych stacja poleca magazyny kulinarne - "Jakubiak rozgryza Polskę" oraz "Jamie Oliver: łatwe przepisy na każdy dzień". Oprócz tego w ramówce znalazły się takie pozycje jak: poradniki "David w Europie", "Adam w sieci: Patenty i triki", "Kucharskiego pomysł na kuchnię", seriale dokumentalne "Strongman pożera Amerykę", "Luke Nguyen - kulinarnym szlakiem" czy "Francuskie wędrówki Julie" oraz reality show "Bracia Stein - w kuchni czy w winnicy", "Restauratorzy kontra amatorzy", jak również "Czy na pewno umiesz gotować?".

  CANAL+ DOMO jest kanałem dedykowanym pasjonatom urządzania wnętrz, designowi oraz projektowaniu ogrodów. Widzowie mogą liczyć na praktyczne wskazówki i nowatorskie rozwiązania pomocne przy aranżacji własnej przestrzeni. W kwietniu na antenie stacji pojawią się premierowe odcinki autorskiego programu "Grunt to ogród". W ramówce nie zabraknie również znanych i lubianych formatów m.in.: inspirujących poradników "Gardeners' World", "Remont w 48 godzin", "Meblokreacje", "Cudotwórcy" oraz ciekawych seriali dokumentalnych "Ucieczka na wieś", "Wielkie projekty", "Światowy design w Polsce", a także "Wielkie marzenia w małych przestrzeniach".

 • Koniec nadawania ATM Rozrywka

  Uprzejmie informujemy, że kanał ATM Rozrywka z dniem 24 lutego br. o godzinie 23:59 kończy emisję.

 • Zmiana w ofercie programowej na dzień 1.01.2021r.

  Informujemy, że z dniem 1 stycznia 2021r. programy: Polsat Jim Jam, CBS Europa, CBS Realisty i EXTREME SPORT przestaną być dostępne w ofercie programowej Spółdzielni Telekomunikacyjnej „WIST” w Łące.  
  Programy te nie są objęte gwarancją Operatora, więc ich wyłączenie nie stanowi zmiany Umowy Abonenckiej o świadczeniu usług Telewizyjnych łączącej Państwa ze Spółdzielnią Telekomunikacyjną „WIST” w Łące. 

 • Koniec nadawania Viasat History HD/Viasat Nature HD

  Z przykrością informujemy, że z dniem 31 października br. kanał Viasat History HD/Viasat Nature HD zakończy nadawanie.

  W celu uzyskania dokładniejszych informacji proszę dzwonić na numer 17 7727 700.

 • Zmiana cennika Telewizji Cyfrowej

  Szanowni Państwo.

  Uprzejmie informujemy, że w związku ze zmianą cen przez naszego dostawcę usług telewizyjnych WIST TV - zgodnie z Uchwałą nr 5/2019 z dnia 28.11.2019 roku Zarządu Spółdzielni Telekomunikacyjnej „WIST” w Łące - od dnia 01 marca 2020 r. zostają wprowadzone nowe:

  1. Regulamin świadczenia Usług Telewizji Cyfrowej przez Spółdzielnię Telekomunikacyjną „WIST” w Łące,
  2. Cennik Usług Telewizji Cyfrowej WIST TV,

  które zastąpią dotychczasowe regulacje.

  Więcej informacji - TUTAJ