Telewizja cyfrowa

tvatostnet.pl
17 2305 744

TELEWIZJA

Dostępna w ofercie Spółdzielni Telekomunikacyjnej OST jest dostarczana kablem światłowodowym (bez anten).

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów OST wzbogaciła dotychczasową ofertę o nową usługę Telewizji Cyfrowej. Dzięki cyfrowej technologii nawet na zwykłym telewizorze obraz staje się ostrzejszy, kolory żywsze, a dźwięk bardziej krystaliczny.

Spółdzielnia udostępnia swoim Klientom nowoczesną platformę multimedialną dzięki której każdy korzystający z usługi Telewizji Cyfrowej WIST TV odczuwa pełną swobodę w tym co, kiedy i w jaki sposób ogląda. Różnicą pomiędzy tradycyjną telewizją a naszą Telewizją Cyfrową WIST TV jest szereg dodatkowych usług opartych na cyfrowej transmisji danych zwiększających komfort oglądania telewizji oraz nowe możliwości dostępu do materiałów filmowych i programów telewizyjnych.

Oprócz bogatej oferty kanałów telewizyjnych w cyfrowej jakości obrazu i dźwięku, dodatkowo oferujemy nowe funkcje telewizyjne, które w łatwy i wygodny sposób można wykorzystać na odbiorniku telewizyjnym m. in. zatrzymywanie i przewijanie oglądanego programu w dowolnym momencie, nagrywanie wybranych programów telewizyjnych niezależnie od aktualnie oglądanego programu, przewodnik po programach, blokadę rodzicielską, domową wypożyczalnię filmów.

Więcej informacji na temat Telewizji Cyfrowej WIST TV można uzyskać na stronie internetowej www.ostnet.pl , oraz w Biurach Obsługi Klienta i pod nr tel. 17 2305050.

UWAGA! Usługa dostępna w wybranych lokalizacjach.

 

Pliki do pobrania :

 

Regulamin

Regulamin multiroom